Hotel George ne Korce

Ne nje zone te qete dhe mjaft panoramike te qytetit te Korces, ne nje largesi prej 1.2 km larg nga qendra e qytetit, 500 m larg nga kisha ortodokse e Mborjes, nje prej me te vjetrave ne Ballkan, vetem pak metra larg nga Birra Korca ndodhet  Hotel George.

I rrethuar nga gjelberimi ne muajt e veres, prane barit te perhereshem mund te clodheni dhe ne barin veror dhe te shijoni natyren e qete.
 
Cilado qofte arsyeja per te cilen vizitoni qytetin e Korces akomodimi ne Hotel George do te jete nje relaks i vertete, clodhes dhe mbreselenes.Hotel George - Dhoma ne dispozicion per festen e birres

Festa e birres Korce Hotel GeorgeFesta e Birrës shënon kulmin e sezonit turistik për qytetin e Korçës. Pas suksesit të tre viteve më parë, kjo festë vjen edhe këtë vit, në edicionin e katert  të saj, e shumëfishuar në të gjitha komponentët.

Me sloganin “Festa e birrës … Vetëm në Korçë”, synohet kthimi i saj në një traditë të përvitshme me përmasa gjithnjë e në rritje, duke bërë të mundur gjallërimin e jetës në qytet si dhe tërheqjen e sa më shumë turistëve vendas dhe të huaj. Hotel George ve ne dispozicionin tuaj ambjentet e saj. Kontaktoni me ne.English Shqip Ελληνικά 
Shqip

  15/05/2011 Family with young children

Very nice hotel in Korca. We had a private parking place, air-condition, lift and breakfast as we expected. Everything was in our expectations.  17/11/2010 David

My wife and I found the atmosphere at the hotel to be warm and inviting  29/04/2010  Anonymous Group

The location is excelent, very friendly and helpful staff, small and very calm hotel decorated in a romantic way  14/03/2010  Audrey

The staff were very friendly and helpful, room was clean, breakfast was good. Thought the location was excellent, nice area, near shops and restraunts etc.  04/03/2010 Leonard

I have no remarks ! nice little hotel ! keep up the good work ! friendly service ! we'll be backSpecial Offers

    Copyright © 2010 Hotel George